En Güncel Doviz Ve Ekonomi Bloğu
Bitcoin
₺29.518,25
-814.54
Ethereum
₺2.082,64
-33.71
Litecoin
₺98,96
-2.11
DigitalCash
₺58,46
-2.81
Monero
₺160,53
-2.31
Nxt
₺0,00
-0
Ethereum Classic
₺21,73
-0.5
Dogecoin
₺0,09
0

AKBANK HIZLI PARA NEDİR?

0 72

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Müşterilerin acil bir durumda nakit ihtiyacını karşılamaları için kolaylık sağlayan Akbank sayesinde müşteriler nerede olursa olsun nakit sıkıntısı çekmemektedir. Peki, Akbank hızlı para nedir? Acil ihtiyaç kredisi olarak adlandırılabilen bu kredi, banka reklamlarında Akbank hızlı para olarak adlandırılmaktadır. Herhangi bir evrak ve bilgiye ihtiyaç duymadan 7 gün 24 saat müşterilerine 9 aya kadar vadelerle krediler sunan Akbank, müşterilerine zor durumlarda yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu işlemi gerçekleştirirken müşterilerin kredi kartı limitlerine de herhangi bir etki yapılmamaktadır.

Akbank hızlı para nedir sorusunun yanı sıra bu krediye nasıl başvurulacağı da herkes tarafından merak edilmektedir. Başvuru işlemi Akbank direkt internet şubesi kullanılarak hızlı para menüsünden yapılmanın yanı sıra Türkiye üzerinde hizmet veren 1000’lerce seçkin Akbank şubesinden de gerçekleştirilebilmektedir. Bu başvuru yöntemlerinin yanı sıra bir SMS ile de başvuru yapılabilmektedir. Cep telefonun kısa mesaj bölümüne ‘HP’  yazılıp 6665’ye kısa mesaj atarak başvuru gerçekleştirilmektedir. 500 TL’lik alt sınırdan başlayıp 20.000 TL’ye kadar verilebilen bu kredinin kullanılabilmesi için Axess kart sahibi olmak yeterli olmaktadır. Bankanın diğer kredi kartları olan Exi26, Biz Kart ve Business Kart gibi kartların kullanıcıları ise hızlı para özelliğinden faydalanamamaktadır.

Daha fazla mesaj

Akbank Hızlı Para Nedir ve Hızlı Paranın Özellikleri Nelerdir?

Hızlı para çekmek için yapılan işlemlerde müşteriden herhangi bir maliyet ya da kesinti yapılmamakta ve ödeme planı kredi kartı aylık ekstresinde yer almaktadır. Akbank hızlı para kredisinin ödemesi kredi kartının son ödeme tarihi ile aynıdır. 2 – 9 ay arasında değişen vadeler ve 500 TL – 20000 TL arasında sunulan miktarlarla alınabilecek kredide uygulanan aylık %2,02 ‘lik faiz oranı da bu kredinin cazip olmasını sağlamaktadır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapmak İster misiniz?

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Koşulları Oku